Escada SESB76F-594-56 Sluneční brýle Sesb76f 56 594
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesb76f 56 594
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zlato
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Šedá
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
147mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
147mm
tvar rámu
Kočičí Oko
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
56mm