Escada SESC11F-200-61 Sluneční brýle Sesc11f 61 200
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesc11f 61 200
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zlato
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Kouř
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
143mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
143mm
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
61mm