Escada SESC13F-0K07-54 Sluneční brýle Sesc13f 54 0k07
náhledy
Escada Sluneční brýle Sesc13f 54 0k07
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Zlato
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
54mm