Giorgio Armani AR8201Q-60504Z-61 Sluneční brýle Ar8201q 61 60504z
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Klasický
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Červený
technologie objektiv
UV ochrana
Filtr Lens
3
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
23mm
chrám Délka
120mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Červený
chrám Délka
120mm
Filtr Lens
3
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Pánské
tvar rámu
Klasický
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
23mm
Velikost oka
61mm