Guess GF0395-57B-60 Gf0395 60 57b sluneční brýle z továrny
náhledy
Guess Gf0395 60 57b sluneční brýle z továrny
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Pomerančový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
60mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
130mm
Barevný rám
Pomerančový
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
130mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
60mm