Guess GF0402-32F-52 Gf0402 52 32f sluneční brýle z továrny
náhledy
Guess Gf0402 52 32f sluneční brýle z továrny
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
52mm