Hackett HEB248-143-51 Sluneční brýle Heb248 51 143
náhledy
Hackett Sluneční brýle Heb248 51 143
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
51mm