Isabel Marant IM0016-S-2M2-54 Sluneční brýle Im0016 54 s 2m2
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0016 54 s 2m2
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
54mm