Isabel Marant IM0074-G-S-086-49 Sluneční brýle Im0074 49 gs 086
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0074 49 gs 086
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
49mm
velikost Bridge
29mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
29mm
Velikost oka
49mm