Isabel Marant IM0103-S-C9A-52 Sluneční brýle Im0103 52 s c9a
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0103 52 s c9a
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
52mm