Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Sluneční brýle Im0107 53 gs scl
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0107 53 gs scl
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořádek v následující hodiny odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Dva Tony
tvar rámu
Geometrický
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Geometrický
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
53mm