Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Sluneční brýle Im0108 52 gs scl
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0108 52 gs scl
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Dva Tony
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
23mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
23mm
Velikost oka
52mm