Isabel Marant IM0120-S-086-52 Sluneční brýle Im0120 52 s 086
náhledy
Isabel Marant Sluneční brýle Im0120 52 s 086
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
25mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
25mm
Velikost oka
52mm