Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56 Sluneční brýle Belinda 56 s 08m Belinda
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Belinda 56 s 08m Belinda
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Hnědý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
56mm