Jimmy Choo JIMENA-S-06J-60 Sluneční brýle Jimena 60s 06j
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Jimena 60s 06j
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
60mm
velikost Bridge
12mm
chrám Délka
145mm
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
12mm
Velikost oka
60mm