Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Sluneční brýle Lili 58 s 2m2
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Lili 58 s 2m2
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Na skladě, 2 k dispozici ke koupi
Pořadí v příštích 8 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
 Oficiální obchodník
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
technologie objektiv
Spád
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Dámy
Kouř
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
58mm