Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Sluneční brýle Rua 56 gs mf7 rua
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Rua 56 gs mf7 rua
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 4 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
 Oficiální obchodník
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
56mm