Jimmy Choo RUA-G-S-Y9A-56 Sluneční brýle Rua 56 gs y9a rua
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Rua 56 gs y9a rua
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Růžový
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Růžový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
56mm