Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sluneční brýle Sammi 55 gs 807
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Sammi 55 gs 807
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm