Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sluneční brýle Sonja 55 gs 807 Sonja
náhledy
Jimmy Choo Sluneční brýle Sonja 55 gs 807 Sonja
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
 Oficiální obchodník
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Záruční doba
2 Roky Výrobce
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
55mm