Levis LV1016-S-4NZ-52 Sluneční brýle LV1016 52S 4NZ
náhledy
Levis Sluneční brýle LV1016 52S 4NZ
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Spád
Kouř
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Pánské
Spád
Kouř
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
52mm