Marc Jacobs MARC752-S-086-57 Sluneční brýle Marc752, velikost 57/86
náhledy
Marc Jacobs Sluneční brýle Marc752, velikost 57/86
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
57mm