Michael Kors MK1083-10148G-55 Sluneční brýle milos Mk1083 55 10148g
náhledynáhledy
Michael Kors Sluneční brýle milos Mk1083 55 10148g
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 6 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Podobné produkty
rod
Pánské
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm