Michael Kors MK1144B-101413-56 Sluneční brýle Mk1144b 56 101413 Catalonia
náhledy
Michael Kors Sluneční brýle Mk1144b 56 101413 Catalonia
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm