Michael Kors MK2140-366787 Sluneční brýle Mk2140 55 366787 manhasset
náhledy
Michael Kors Sluneční brýle Mk2140 55 366787 manhasset
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm