Moschino MOS033-S-086-52 Sluneční brýle Mos033, velikost 52/86
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos033, velikost 52/86
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Thursday 21 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
52mm