Moschino MOS040-S-086-55 Sluneční brýle Mos040 55 s 086
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos040 55 s 086
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Šedá
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Kulatý / Oval
Vejít se
Velký
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
55mm