Moschino MOS098-S-HT8-55 Sluneční brýle Mos098 55 S HT8
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos098 55 S HT8
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Barva čoček
Hnědý
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm