Moschino MOS099-S-086-54 Sluneční brýle Mos099 54 s 086
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos099 54 s 086
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Barva čoček
Šedá
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Motýl
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
54mm