Moschino MOS109-S-086-55 Sluneční brýle Mos109 s 55 086
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos109 s 55 086
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Hnědý
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm