Moschino MOS127-S-35J-56 Sluneční brýle Mos127 56S 35J
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos127 56S 35J
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Růžový
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Růžový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
56mm