Moschino MOS128-S-L7Q-57 Sluneční brýle Mos128 57 s l7q
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos128 57 s l7q
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Pomerančový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
14mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Pomerančový
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Velký
velikost Bridge
14mm
Velikost oka
57mm