Moschino MOS129-S-807-54 Sluneční brýle Mos129 s 54 807
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos129 s 54 807
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Spád
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
54mm