Moschino MOS132-S-2VM-53 Sluneční brýle Mos132 53S 2VM
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos132 53S 2VM
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Hnědý
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
53mm