Moschino MOS132-S-7RM-53 Sluneční brýle Mos132 53 s 7RM
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos132 53 s 7RM
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
53mm