Moschino MOS145-S-807-55 Sluneční brýle Mos145 s 55 807
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos145 s 55 807
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Šedá
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm