Moschino MOS164-S-4AN-60 Sluneční brýle Mos164 60s 4an
náhledy
Moschino Sluneční brýle Mos164 60s 4an
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 18 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Monday 18 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Žlutá
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
60mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
130mm
Barevný rám
Žlutá
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
130mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
60mm