Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 módní sluneční brýle
náhledy
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 módní sluneční brýle
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 18 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
47mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
47mm