Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Sluneční brýle Ov5448t 46 1005
náhledy
Oliver Peoples Sluneční brýle Ov5448t 46 1005
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
46mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
46mm