Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 Sluneční brýle SF938s 57 023
náhledy
Salvatore Ferragamo Sluneční brýle SF938s 57 023
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
150mm
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
150mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
57mm