Scotch & Soda SS8008-104-51 Sluneční brýle SS8008 51 104
náhledy
Scotch & Soda Sluneční brýle SS8008 51 104
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Geometrická / Octagonal
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Geometrická / Octagonal
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
51mm