Smith BAYSIDE-807-54 Sluneční brýle Bayside 54 807
náhledy
Smith Sluneční brýle Bayside 54 807
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Kouř
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
54mm