Smith CAVALIER-LPA-55 Sluneční brýle Cavalier 55 LPA
náhledy
Smith Sluneční brýle Cavalier 55 LPA
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Vícevrstvé
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
UV ochrana
Vícevrstvé
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm