Smith CROSSFADE-TCB-55 Sluneční brýle Crossfade 55 TCB s prolínáním
náhledy
Smith Sluneční brýle Crossfade 55 TCB s prolínáním
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
55mm