Smith CRUSADER-OXZ-53 Sluneční brýle Crusader 53 OXZ
náhledy
Smith Sluneční brýle Crusader 53 OXZ
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Vícevrstvé
technologie objektiv
UV ochrana
Zrcadlo
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
UV ochrana
Vícevrstvé
Zrcadlo
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
53mm