Smith CRUSADER-S37-53 Sluneční brýle Crusader 53 S37
náhledy
Smith Sluneční brýle Crusader 53 S37
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Oheň
technologie objektiv
Vícevrstvé
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Oheň
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
UV ochrana
Vícevrstvé
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
53mm