Smith ECLIPSE-35J-58 Sluneční brýle Eclipse 58 35j
náhledy
Smith Sluneční brýle Eclipse 58 35j
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Pomerančový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Polarizované
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Pomerančový
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm