Smith ECLIPSE-LPA-58 Sluneční brýle Eclipse 58 LPA Eclipse
náhledy
Smith Sluneční brýle Eclipse 58 LPA Eclipse
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Červený
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Vícevrstvé
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Červený
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Vícevrstvé
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm