Smith EMBER-2JK-56 Sluneční brýle Ember 56 2jk Ember
náhledy
Smith Sluneční brýle Ember 56 2jk Ember
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Nachový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Nachový
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
56mm