Smith FOUNDERSLIM-WK2-52 Sluneční brýle Founderslim 52 wk2
náhledy
Smith Sluneční brýle Founderslim 52 wk2
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
52mm